Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Przejdź do strony głównej Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Biuro Archidiecezjalne

ul. Wieniawskiego 5, 71-142 Szczecin
tel. 914874905, fax. 914873324, szczecin@caritas.pl

Biuro czynne poniedziałek w godz. od 10.00 do 15.00
wtorek - piątek w godz. od 9.00 do 15.00

 
ks. Maciej Szmuc - dyrektor
513 021 221, mszmuc@caritas.pl

Joanna Cieśla - sekretariat biura/kierownik biura
513 280 996, jciesla@caritas.pl

Bożena Jeziorska - koordynator projektów
500 056 160, bjeziorska@caritas.pl


Zofia Mogielska - koordynator projektów
508 180 411, zmogielska@caritas.pl

 

Joanna Zembal- koordynator projektów
607 790 637, jzembal@tlen.pl

Agnieszka Zembal-Lebiedź - główna księgowa
517 333 554, ksiegowosc.szczecin@caritas.pl

Patrycja Ryczek - pracownik administracyjno-księgowy
pfer@caritas.pl

Joanna Czuba - kadry,

512 780 384, jczuba@caritas.pl
 

Caritas Archidiecezji
Szczecińsko-Kamieńskiej

ul. Wieniawskiego 5
71-142 Szczecin

tel. 91 487 49 05
tel./fax 91 487 33 24

szczecin@caritas.pl

Realizacja: MadeNet.pl