II Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Bezdomnych w szachach

15 września 2017

W dniach 15-17 września 2017 roku odbędą się po raz drugi Ogólnopolskie Mistrzostwa szachowe osób bezdomnych. Tym razem zapraszamy do Międzywodzia.

Zgłoszenia drużyn wraz z podaniem nazwy drużyny, adresu Schroniska, imion, nazwisk zawodników i ewentualnego opiekuna drużyny prosimy wysłać na adres koordynatora projektu Włodzimierza Gutkowskiego – e-mailem: wgutkowski@caritas.pl lub  siwy571@wp.pl  lub telefonicznie 502 341406.

Osoby bezdomne nie posiadają własnych środków finansowych a ze względu na to, iż udział w mistrzostwach jest atrakcyjną i efektywną formą terapii antyalkoholowej i wspomagającej proces wychodzenia z bezdomności zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie tego dzieła. Wpłat można dokonywać na konto Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej: Bank PKO BP SA II O/Szczecin 21 1020 4795 0000 9302 0004 5757 z dopiskiem "SZACHY 2017".

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników turnieju i życzymy wygranej!

O naszym wydarzeniu napisali:

Mistrzostwa otrzymały dofinansowanie ze środków Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Załączniki: